Otevírací doba od 16.3

pondělí zavřeno

úterý

zavřeno
středa 15:00 - 21:00
čtvrtek 15:00 - 21:00
pátek 14:00 - 23:00
sobota 12:00 - 23:00
neděle 12:00 - 19:00

Restaurace

telefon: +420 776 010 978
e-mail: marekpsotka@seznam.cz

Minigolf

telefon: +420 777 261 403
e-mail: marekpsotka@seznam.cz

Bowling

telefon: +420 777 261 403
e-mail: marekpsotka@seznam.cz

Tenisový kurt

telefon: +420 777 261 403
e-mail: marekpsotka@seznam.cz

Ubytování

telefon: +420 725 695 695
e-mail: marekpsotka@seznam.cz

 

 

banner-svatby banner-skoleni banner-sport banner-firemni

kuchar-barevny-oranz

Vážení hosté, milí přátelé

Jsme rádi, že vás můžeme přivítat v naší restauraci a bowling baru Patolda. Jsme rodinný restaurant se zaměřením především na klasickou českou kuchyni od hotových jídel, minutek, až po různé pečenéspeciality jako je kachna, husa nebo selátko. Nabízíme Vám spoustu gurmánských akcí, rybích specialit z vlastního chovu, grilovaných steaků, zvěřinových a vepřových hodů a speciality, které se staly velmi oblíbené mezi našimi hosty.

U nás se můžete báječně najíst po výběru z bohaté nabídky jídel, nebo jen tak posedět s přáteli u některého z nabízených piv, či vína nebo u jiného alkoholu z našeho baru. Také Vám můžeme doporučit výbornou kávu V zimě vás zahřejeme některým z kvalitních čajů, a v létě se můžete zchladit zmrzlinou, či pohárem z naší bohaté nabídky na venkovní zahrádce.

Těšíme se také na rodiny s malými dětmi. V restauraci jsou pro ty nejmenší připraveny dětské jídelní stoličky, a pro ty větší je za příznivého počasí na venkovní zahrádce dětský koutek, otevřený po dobu provozu restaurace. Vše, co jsme Vám již nabídli (a mnohem více), včetně denního menu, si můžete vychutnat buď v sále naší nekuřácké restaurace nebo za příznivého počasí na venkovním posezení, což je taky jediné místo s možností kouřit.

Rovněž rádi Vám vyjdeme vstříc s uspořádaním oslav, promocí, firemních večírků, školení, prodejních akcí, nebo smutečních hostin. Pro tyto účely je Vám k dispozici až 80 míst, a dalších 80 míst na venkovním posezení. Restaurace je od bowlingu a ostatních sportovišť zcela oddělena, takže Vás nebude nikdo rušit ani svými sportovními výkony. Samozřejmostí je možnost parkování v našem areálu stejně jako bezplatné využití našeho WiFi hostspotu. Nabídku teplých a studených jídel a alkoholických i nealkoholických nápojů naleznete na dalších stranách. Naše restaurace je součástí sportovního areálu "U hranic".

                                        Marek Psotka

patolda-restaurace

Při větších akcích zde nabízíme přípravu selat, vepřových stehen, drůbeže, zeleniny, ale i jednotlivých jídel ve větším množství porcí. Naše restaurace má k dispozici poměrně velkou kapacitu, jsme schopni nabídnout konání akcí až pro 110 osob převážně formou rautů, kde nabízíme celou škálu kulinářských specialit od výše uváděných specialit na grilu, rybích specialit, výrobky teplé i studené kuchyně - od paštik, rolád, uzených mas, pečených i smažených jídel, až po různé druhy studených salátů a plněné zeleniny. Dále zajistitíme různá kulturní, hudební show pro různé příležitosti dle Vašeho přání, na našem kvalitně ozvučeném tanečním parketu.  Pro větší akce jsme ochotni uzavřít celou restauraci dle Vašich požadavků.