top of page

Uspořádejte u násVáši výjmečnou událost !

TUKNUTI S SHADE.png

Váš vlastní prostor pro soukromé oslavy

Hledáte ideální místo pro nezapomenutelnou oslavu s rodinou, přáteli či kolegy? Pak jste na správném místě! Nabízíme vám vlastní privátní prostor, který se perfektně hodí pro soukromé akce a oslavy jakéhokoli typu a velikosti

Přizpůsobíme se Vašim přáním a rozpočtu:

Ať už plánujete malou intimní oslavu nebo velkolepou party, náš flexibilní prostor se vám bez problémů přizpůsobí. Samozřejmostí je individuální přístup a snaha splnit i ty nejnáročnější požadavky.

Uspořádejete si u nás Vaší výjmečnou událost!

UDÁLOST PLNÁ ZÁŽITKU

  • Přivítejte se sklenkou lahodného  šampaňského poté se ponořte do gastronomického dobrodružství. Začněte s vývarem podle vašeho výběru na který naváže Vámi vybraný hlavní chod a sladká tečka na závěr. 

 

  •  Pro ty, kteří dávají přednost rozmanitosti, je připraven bohatý raut s pestrou paletou salátů, masových specialit na různé způsoby, finger food, příloh, omáček, ve výběru je i oblíbený tatarák nebo čokoládová fontána. Nechybí ani široký výběr alkoholických a nealkoholických nápojů, včetně vína, piva, koktejlů a dalších.

 

  • Po jídle můžete využít soukromého tanečního parketu, kde se budete bavit až do ranních hodin. V teplejších měsících si můžete vychutnat atmosféru na venkovní terase obklopenou přírodou.

  • O technické zajištění se postaráme my. Disponujeme kvalitními akustickými systémy a promítacím zařízením, které zajistí skvělý  zvuk a obraz.

  • Dekorace a osvětlení dodají prostoru tu pravou atmosféru a podtrhnou jedinečnost vaší události.

  • A zábava? Nabízíme širokou škálu aktivit, jako je bowling, minigolf, fotbálek nebo volejbal. Můžeme vám také doporučit DJ nebo si zpestřete Váš den živou hudbu.

bottom of page